Короткий огляд «Найкращої кав’ярні на розі» (Чернівці)

«Найкраща кав’ярня на розі Університетської і Сковороди» – атмосферне місце у Чернівцях, відоме багатьом містянам та гостям міста. Кав’ярня дійсно розташована на розі Університетської і Сковороди 🙂 У це місце легко дістатися громадським транспортом – будь-яким, який з’єднує центр міста та район Чернівецького Національного Університету.

З вулиці кав’ярню легко впізнати по зовнішньому оформленню, яке привертає увагу.

Декоративне підсвічування перед закладом

На стіні закладу можна побачити назву латинськими літерами.

Вивіска кав’ярні у новорічному обрамленні

Заклад невеликий (близько десяти столиків), але має два рівня. В оформленні акцент зроблено на паперових книжках та газетах. Частина книжок використовується виключно як декор, інші можна брати з полиць. Деякі книжки можна придбати – в кав’ярні є декілька стелажів з ними та різноманітною сувенірною продукцією про Чернівці, яка зацікавить туристів.

Фрагмент інтер’єру

Стіни нижнього рівня оформлені, можна сказати, самими відвідувачами. Бажаючі можуть залишити на пробкових поверхнях свої послання та малюнки. Деякі лишають навіть купюри різних країн світу.

Під час очікування замовлення можна оглянути творчість інших відвідувачів
Можна залишити щось на згадку і про свій візит

Одну з стін прикрашає панно, зроблене з кавових зерен.

Кавова дівчина

Вибір кавових напоїв досить широкий. Смакові якості кави на високому рівні.

Цукор до кави має брендинг

Але головна «фішка» закладу – це вафлі. Можна замовити як просто вафлі, так і вафлі з начинками – здебільшого десертними. Серед пропозицій є і така як вафлі з салатом Цезар. Цікаво, що в різні дні оформлення вафель одного виду може відрізнятися. Є можливість обирати додаткові опції до вафель на своє бажання.

Багато смачного в одній страві

У закладі є туалет на одне місце. Охайний та сучасний.

Відгуки в інтернеті свідчать про те, що більшість відвідувачів задоволені роботою персоналу кав’ярні. Найбільше відзначаються атмосфера та комфорт закладу, ввічливість офіціантів.

Середня оцінка закладу (на 03.02.2020):
Google Maps: 4.6 (490 оцінок)
TripAdvisor: 4.5 (22 оцінки)

Фрагмент інтер’єру