QR code
Лучший потребительский портал
О проекте Правила ? Помощь
Дискуссии
Книга жалоб
Книга похвал
Законы и
документы
Справочные
материалы

К каталогу магазинов и торговых марок
Поиск по  каталогу магазинов и ТМ
Поиск по всему сайту (в том числе по отзывам)
 
Каталог украинских магазинов + поиск (главная страница)

О проекте
Правила
Помощь
Новости сайта

Контакты


Клиент всегда прав

»Книга жалоб
»Книга похвал
»Дискуссии


Энциклопедия потребителя

»Товарный гид
»Справочные материалы
»Законы и документы
»Полезные ссылки


RSS/XML ленты

Программа экологической маркировки в УкраинеПрограма екологічного маркування в Україні впроваджено з 2002 р. за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» та за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Екологічне маркування – графічне зображення, що наноситься безпосередньо на упаковку продукту. Воно є добровільним інформаційним інструментом, що з точки зору ринкових вимог трактується як найбільш перспективний, і відрізняється від обов’язкових інструментів (стандартизація, сертифікація) тим, що переваги та недоліки приховання та подачі екологічної інформації оцінює не держава шляхом санкцій або заохочення, а ринок.

Знак екологічного маркування є найпоширенішим інструментом «зеленого» маркетингу й надає споживачам інформацію про екологічний пріоритет конкретної продукції та можливість зробити свідомий вибір на свою користь та користь виробника. Виробник отримає додаткові фінансові надходження, що зміцнять його позицію на ринку. Саме таке співробітництво споживачів та виробників має забезпечити сталий (збалансований) розвиток країни.

Зображення «зеленого журавлика» та напис «Екологічно чисто та безпечно», окрім належних якісних характеристик маркованої продукції, свідчить про відповідність міжнародним екологічним критеріям оцінки життєвого циклу продукції.

Роботи із сертифікації продукції проводяться відповідно до вимог міжнародного стандарту ІSО 14024 «Екологічне маркування та декларації. Екологічне маркування типу I».

Сертифікована продукція отримує право відтворення знаку екологічного маркування на етикетці, а також на документації та рекламних матеріалах підприємства–виробника, що підтверджується міжнародним сертифікатом відповідності.

З жовтня 2004 року знак «Екологічно чисто та безпечно» представляє Україну в Глобальній Мережі Екологічного Маркування – Global Ecolabelling Network (GЕN) – міжнародної організації, яка об’єднує 35 програм екологічного маркування в світі, зокрема і інтегровану програму Європейського Співтовариства.

Право отримання знаку екологічного маркування «Екологічно чисто та безпечно» надається продукції, яка пройшла процедуру сертифікації відповідно до міжнародного стандарту ISO 14024 в міжнародній системі сертифікації SIC (System of independent certification).

(Інформація з офіційного сайту програми)
Написать сообщение для администрации сайта
Внести предложение по улучшению сайта
Высказать своё мнение о сайте
Читать комментарии и новости через RSS

Потребителям:
Узнать о своих возможностях на этом сайте
Предложить организацию, которой нет в каталоге
Поделиться полезной ссылкой
Искать нужный товар через сайты с прайсами

Представителям организаций:
Подать заявку на размещение в каталоге
Разместить графическую или текстовую рекламу
Поиск по каталогу организаций и торговых марок
Stats
 


© 2006-15 Bestportal.com.ua, Киев, Украина
Каталог украинских интернет-магазинов

Все торговые марки и логотипы принадлежат их владельцам.
Владелец не несет ответственности за содержание баннеров рекламных
сервисов и последствия использования рекламируемых товаров и услуг,
а также за содержание отзывов от посетителей сайта.