Огляд та фотогалерея двору/музею покинутих іграшок у Львові (+місцерозташування +52 фото вдень і ввечері)
  • Автор ідеї та втілення: мешканець будинку Василь Петрович (за професією слюсар-сантехнік)
  • Дата створення: 2009…2011
  • Адреса: вулиця Князя Лева, 3

Це цікаве неординарне місце створено мешканцем будинку, до якого відноситься подвір’я. Він не мав мети створення туристичного об’єкту і не називає своє творіння музеєм. Однак ті, хто тут побував, часто називають це місце саме музеєм.

Двір розташовано недалеко від центральної частини Львова, біля площі Старий Ринок. Дістатися сюди можна пішки від центру Львова або з трамвайної зупинки «Площа Старий Ринок» (від зупинки пройти менше 200 метрів).

Відвідати це місце можна безкоштовно. Достатньо просто завітати до дворику в будь-який час доби. У темний час тут особлива атмосфера.

Перші іграшки було зібрано автором ідеї, але пізніше іграшки почали приносити інші люди. Зараз у дворі кілька сотень експонатів. Вони частково змінюються. Деякі іграшки забирають відвідувачі, але в той же час з’являються і нові.

Офіційної назви цей об’єкт немає. Тому у різних джерелах його можуть називати по-різному – двориком загублених іграшок, музеєм покинутих іграшок тощо.

Відвідувачі по-різному сприймають ідею цього місця. Деяким воно подобається та викликає асоціації з дитинством, інші – не в захваті і лякаються від побаченого.

На мапі Google Maps маркер об’єкту має 3238 відгуків та досить високу середню оцінку 4.1 (станом на 21 березня 2020).

  • Світлини зроблені у травні 2019 (денні) та лютому 2020 року (вечірні)