QR code
Лучший потребительский портал
О проекте Правила ? Помощь
Дискуссии
Книга жалоб
Книга похвал
Законы и
документы
Справочные
материалы

К каталогу магазинов и торговых марок
Поиск по  каталогу магазинов и ТМ
Поиск по всему сайту (в том числе по отзывам)
 
Каталог украинских магазинов + поиск (главная страница)

О проекте
Правила
Помощь
Новости сайта

Контакты


Клиент всегда прав

»Книга жалоб
»Книга похвал
»Дискуссии


Энциклопедия потребителя

»Товарный гид
»Справочные материалы
»Законы и документы
»Полезные ссылки


RSS/XML ленты

сайт Рукавичка Львов отзывы мнение покупателей
Рукавичка

Мережа магазинів самообслуговування (ТзОВ ТВК «Львівхолод»)


Узнать мнение и оценки других потребителей об этой организации

Посмотреть отзывы или оставить свой собственный комментарийЦентральный офис: Львов  оффлайн

Вхождения в рубрикатор каталога:
Проблема с доступом к магазину? Нашли ошибку или неточность?
Нужно дополнить или обновить информацию?
Напишите нам и мы исправим.


Оценка и обсуждение Рукавичка
Выберите оценку из семи возможных и нажмите кнопку для подтверждения.
Оценка сразу же будет учтена в общем результате.
Также оценка влияет на показатель рейтинга ЛПП.


+5 +3 +1 0 -1 -3 -5
просто супер! очень приятное впечатление могло быть и хуже равнодушие могло быть и лучше нет слов для выражений хуже не бывает!

Текущие результаты: оценок: 116; средняя оценка = -1.1Добро пожаловаться

Проставьте 'птички' возле нужных пунктов
и подтвердите выбор кнопкой


Перечень возможных жалоб: Счетчики
принятых
жалоб:
здесь мне нахамили 46
обсчитали/обвесили 19
махинации с ценниками или цена, размещённая в прайсах/каталогах, не соответствует действительности 47
обнаружен просроченный/некондиционный товар 35
продали бракованный товар или предоставили услугу неприемлемого качества 20
отказали в обслуживании 10
 

Общее количество жалоб = 177Напишите свой отзыв про Рукавичка

Уважаемые посетители, обратите внимание! ЛПП не занимается решением потребительских споров. Вы оставляете здесь свои комментарии исключительно для того, чтобы другие пользователи могли с ними ознакомиться. По конкретным вопросам обращайтесь непосредственно в организацию и в потребительские организации.

При добавлении отзывов просьба соблюдать Правила.
HTML-разметка при добавлении отзыва отсекается.
Просьба не добавлять один и тот же отзыв по несколько раз.


Добавление комментариев временно приостановлено. Попробуйте зайти позже.1 | 2 следующая >
18.07.16 18:49
Comment ID: 96048


джордж :

Доброго дня!!!Рукавичка в м.Дрогобич просто жах касир без бейджика питала де ціна на печиво мені сказали в нас регіональна і будьте тихо.Навчіть своїх касирів поваги Це як потім я взнав це нахабна касирка Г****м Марія проведіть з нею розмову..
27.06.16 16:26
Comment ID: 95842


Андрій :

Сьогодні 27.06.2016 купив шпондер в Рукавичці що знаходиться в ТЦ Магнус.Прийшовши до дому почув характерний запах несвіжого мяса (тухлятини).Вернувся кошти за не якісний товар повернули,але мені прийшлось повертатись достатньо далеко,що створило деякі незручності.Адміністратор магазину повівся вічливо вибачився,але непреємне враження залишилось.Купувати мясо в Рувачці не рекомендую особливо після неділі
18.06.16 17:23
Comment ID: 95771


Nataly :

дочка працює в рукавичці в м Стрий вул Зелена так це просто жах із зарплати стягують 200гр за те що при здачі каси було на 15 гр більше а то не можна ,Розмінної монети не дають, покупці лишають по пять або більше копійок касиру і так назбирується а в кінці дня адміністратор щоб заробити на премію заставляє писати пояснюючі зі стягненням зарплати,за прострочений товар платять касири, тому не дивно чому так міняються продавці у супермаркетах. Коли писала заяву на звільнення так адміністратор говорила щоїї можуть звільнити по статті,але я не розумію за що? Можливо адміністратор має більше повноважень ніж деректор?
06.05.16 21:16
Comment ID: 95298


Vlad :

Магазин Рукавичка в смт.Козова на Тернопільщині. Дві проблеми, які вже всіх "дістали" - з трьох кас працює завжди одна, що шикує козівчан в довгу совкову чергу і дає час подумати, чи приходити сюди ще, а також часта невідповідність цін на цінниках під товаром і в чеку. Касири на запитання, чому це відбувається, бекають-мекають, як дівчата на виданні.
29.02.16 18:51
Comment ID: 94631


solnce :

Мазазин рукавичка в м.Тисмениці дуже гарний,тут хороші працівники,які завжди допоможуть знайти продукт,порадять щось нове.Загалом я дуже задоволена,один мінус,що сам мазагин замалий
03.01.16 15:38
Comment ID: 93750


Рома :

Я жителька Золочеавв і хотіла б отримати відповідь на питання "Чому ніде нема попередження ,що після 31.12.2015р всі накопичені бали пропадають. Ні на касі ,ні в залі ніде ніхто не попереджав, а сьогодні вже чемно заявляють ,що на картці 0 балів".Я часто буваю у Львові і користуюсь послугами інших супермаркетів і завжди на касі , або СМС повідомленнями на телефон я отримую всю інформацію,а у вас тільки після того як кошти анульовано.
21.11.15 17:11
Comment ID: 93223


незадоволений покупець :

Рукавичка, що на Б.Хмеьницькго 271(Галицьке перехрестя), жахливий магазин. Камери збереження не працюють :з приблизно 40 камер працюють 2-3, бо є ключі. Черги до каси присутні завжди, особливо у час пік. А про махінації з цінниками і не відповідністю їх на касі можна списати цілий зошит. Таке враження, що час там зупинився, а покупця мають за дурника.
09.06.15 17:06
Comment ID: 91038


arhi :

Стажувався 5 днів, здав езамени, потратив купу грошей на проїзд в кінці не хтіли брати на роботу крутили носом, погрожували.
23.04.15 10:13
Comment ID: 90395


оооо :

Шановні покупці! Будьте обережні в магазиі"Рукавичка" вул .Б.Хмельницького (Біля Галицького перехрестя ) .Касири обманюють людей як на базарі - даєш купюру 200 грн а касир каже що 100 . На камері неможливо розібрати що за купюри (для чого такі камери ?) . В сільпо касир тримає купюри доти поки не дасть здачу і покупець не перевірить .А тут неможливо довести свою правоту .
Міліція працює адвокатом магазинуі після кількох годин лякає покупця що відведе в відділення на кілька годин .

21.04.15 18:57
Comment ID: 90370


ViKing :

В гіпермаркеті "Рукавичка" по вул. Луганській жахливе обслуговування на кулінарії. Через те що в продавця не було дрібних купюр вона накинулась на мене з притензіями чого це в мене немає дрібних грошей. Звичайно після такого обслуговування бажання щось купувати в даному закладі немає. Прохання до відділу персоналу ретельніше ананлізувати кого приймаєте на роботу. Адже ці люди є лицем вашої фірми і саме від них залежить імідж вашої фірми.
24.01.15 00:46
Comment ID: 89183

[В ответ на комментарий 25784]

вая :

Про що може бути мова якщо хамства навчило саме керівництво!!! і їм пальця не пхай бо охорона відкусить
25.08.14 16:04
Comment ID: 86522


Ира :

Как-то купила в "Рукавичке" жареные куриные ножки - чувствовала на вкус один только уксус, но не мясо. Это они так несвежее сырье маскируют, что ли? Плюс овощи и фрукты часто выкладывают уже не первой свежести - может, скажем, лежать целая гора репчатого лука, но при этом сложновато найти в этой горе хоть одну толковую, неподгнившую луковицу. Ну и постоянные очереди на кассах, ибо не бывает такого, чтобы кассы работали все.
Из плюсов: нравится продукция их торговой марки "Кухарочка" - достойное качество и приемлемые цены.

12.04.14 22:05
Comment ID: 81601


Sunny :

Рукавичка в кінці проспекту Чорновола - напевно найхамська з усіх супермаркетів. Особливо мене "вразило" спілкування з продавцем з рибного відділу, Віктором, якщо не помиляюсь. Надзвичайно "вихований" "приємний" чоловік.
Хотіла купити цукерок, вибрала, пішла важити - а в вагах закінчився папір для етикеток. В залі нікого з персоналу звичайно ж не виявилось, пішла в інший зал. Продавчиня з ковбасно-сирного відділу вислухала, порадила піти пошукати в залі продавця, мовляв він там має бути... Повернулась шукати продавця, цукерок вже чомусь не дуже хотілось, але надія ще жевріла... Побачила на свою голову пана Віктора, ще раз пояснила ситуацію, попросила зарадити. В відповідь дядько мене послав... Не, не туди, куди ви подумали, послав шукати адміністратора, бо він бачте тут ні при чому... Я спробувала його спамятати, я мовляв прийшла сюди купити, а не шукати адміністраторів, продавців, папір для етикеток... Не, дядько був незворушний - він тут ні при чім, бо він з рибного відділу, причому чомусь занадто голосно доносив до мене ту думку, може вважав, що я глуха? Цукерок вже не хотілось зовсім, залишила товар, пішла геть...

26.02.14 14:06
Comment ID: 80590


Покупець. :

В супермаркеті"Рукавичка"по вул.Ш.Руставелі,охорона розводе людей на гроші.Будьте обережні!!!
20.02.14 21:54
Comment ID: 80502


покупець :

Я живу в місті Яворові.Дуже часто ходжу в магазин"Рукавичка".Хотіла би звернути увагу на поведінку адміністратора магазину.Коли би я не зайшла в магазин то чую постійні крики-як до касирів так і до покупців.Як можуть такі люди працювати з людьми і чому таких приймають на роботу.Пані адміністратор дозволяє собі занадто багато і забувається що вона є не вдома.І нервову систему треба лікувати,а не зриватися на людях.
18.02.14 12:05
Comment ID: 80441


покупець :

У Львові по вул. Ш.Руставелі вчора незаконно звинуватили двох покупців у крадіжці товару. Охорона на відео погано подивившись затримала двох чоловіків, викликали охорону, експертів, міліцію. Людей забрали до відділку, де їх обшукали і звичайно нічого не знайшли. Для них це був шок, забрали з автоматами наче злочинців.Жах. Зверніть увагу на працівників, які некомпетентно виконують свої обов’язки і даремно звинувачують людей. Тому відвідавши даний супермаркет порядна людина може потрапити до міліції.
20.12.13 22:55
Comment ID: 78388


123321123321 :

Неправда все це ( принаймі, я із таким не зустрічався ). Рукавичка, звичайно не Ашан,Метро, чи Сільпо, але набагато краща за всілякі Вопаки і Барвінки... Набагато кращі ціни, і товари ліпші. Я купую тільки в Рукавичці і акції добрі.
23.11.13 17:28
Comment ID: 77302


Наталя :

Збільшіть асортимент ковбасних виробів,а також викладку на вітринах,бо вона страшновато виглялає і не хочеться навіть купувати.(обвітрена,посохша,немає товарного вигляду)М'ясо це окрема тема.....Нема слів....Зробіть щось,бо живу коло вашого магазину,а за ковбасою або м'ясом ходжу в Вопак або в Барвінок.І це напевно багато хто мене підтримав би.Бо асортимент і ціни гарні.))))
23.11.13 17:19
Comment ID: 77301


Наталя :

Живу в Червонограді.Найближче до Рукавичці,що по Сокальській,але невлаштовують постійні черги через брак персоналу(принаймні так кажуть працівники),дуже часто не працює бонусна картка,це найбільше обурює.Прохання виділяти більші кульочки на вагову продукцію,бо рвуться і 2 кг.яблуг не напакуєш.
08.01.13 17:38
Comment ID: 61337


Bogdan :

просто жахливе обслуговування як касирів так і адміністраторів

Показаны записи 1 - 20 из 22.

1 | 2 следующая >


Отзывы об организации Рукавичка в формате RSS | Список всех RSS лент
Избранные отзывы с Лучшего потребительского портала в Твиттере
Магазины
+ авто, мото
+ аудио-, видеозаписи
+ детский мир
+ домашнее хозяйство
+ домашний интерьер
+ досуг и увлечения
+ канцелярия
+ книги, пресса
+ компьютеры и оргтехника
+ мебель
+ медицина
+ одежда, обувь
+ подарки, сувениры, ювелирные изделия, предметы искусства
+ продукты питания
+ спецоборудование
+ спортивные и туристические товары
+ строительство и ремонт
+ уход за телом
+ хозяйственные товары
+ часы
+ электроника

Товары
+ бакалея
+ бытовая химия
+ воды, соки, чай, кофе и другие напитки
+ детские товары
+ канцелярия
+ кондитерские изделия
+ консервация, соусы
+ личная гигиена
+ молочные продукты
+ мясо-птица-рыба-морепродукты
+ одежда и обувь
+ парфюмерия и косметика
+ товары для дома
+ товары для женщин
+ товары для мужчин
+ фаст-фуд, полуфабрикаты, сухие концентраты
+ разное

НЕДАВНО ДОБАВЛЕННЫЕ
ОРГАНИЗАЦИИ И БРЕНДЫ
Car Master
Ecolines
Спорт Мотор
CosmeticCompany
Грин Фарм Косметик
Алеана
Sama
Kontramarka
Garne
Імперія матраців
Шузики
Presa.ua
Kyocera
IDS
АЦМД Медокс
Проспект
Леруа Мерлен
X-terra
LeBoutique
Lamoda.ua


ПУБЛИКАЦИИ
Каким продуктам в Украине стоит доверять?
Как выбрать качественный утюг?
Что такое стоковые магазины? Откуда берется стоковая одежда?
Все публикации
Принимайте участие в обсуждении потребительских вопросов
Как Вы относитесь к рекламе по телефону? (мнений: 7)
Имеет ли для Вас значение наличие на товаре особых знаков отличия о победах в конкурсах и рейтингах? (мнений: 8)
Объективна ли телепрограмма «Ревизор»? (мнений: 52)
Опыт решения потребительских споров (мнений: 4)
Домофонные системы – за и против (мнений: 23)
Все дискуссии


О СВОИХ ПРАВАХ
НУЖНО ЗНАТЬ
Закон о защите прав потребителей

Правила побутового обслуговування населення

Список товаров, на которые во время гарантийного ремонта должны выдать временную замену

Сроки исчисления начала гарантии для сезонных товаров

Все законы и документы

Интересный факт Витяг із Закону України «Про захист прав споживачів»
В 1967 г. в Энфилдском отделении банка «Барклейс», в Миддлсексе, при большом стечении народа был открыт первый в мире автомат по выдаче наличных денег. Збитки, завдані споживачеві недобросовісною рекламою, підлягають відшкодуванню винною особою у повному обсязі. Продавець не звільняється від відповідальності у разі неодержання ним від виробника (імпортера) відповідної інформації про товар.Написать сообщение для администрации сайта
Внести предложение по улучшению сайта
Высказать своё мнение о сайте
Читать комментарии и новости через RSS

Потребителям:
Узнать о своих возможностях на этом сайте
Предложить организацию, которой нет в каталоге
Поделиться полезной ссылкой
Искать нужный товар через сайты с прайсами

Представителям организаций:
Подать заявку на размещение в каталоге
Разместить графическую или текстовую рекламу
Поиск по каталогу организаций и торговых марок
Stats
 


© 2006-15 Bestportal.com.ua, Киев, Украина
Каталог украинских интернет-магазинов

Все торговые марки и логотипы принадлежат их владельцам.
Владелец не несет ответственности за содержание баннеров рекламных
сервисов и последствия использования рекламируемых товаров и услуг,
а также за содержание отзывов от посетителей сайта.